Hakkımızda

Başakşehir’de Yaşama Artı Değer Katıyoruz.

EN AZ 900 ÇOCUK…

us1

İDDALI

Mostar Life Grand Houses, Başakşehir’de bugüne kadar yapılmış en büyük ve en konforlu daireleri sizlere sunuyor. Bize özgü, geleneksel yaşam biçimimize uygun aileniz ile birlikte güvenle yaşayabileceğiniz modern yaşam alanları tasarlıyor. Mostar Life Grand Houses’da 190 m2’den 3+1 – 4+1 – 4+1 Delux ve 5+1 daireler sizleri bekliyor.

BİZ 345 AİLEYİZ…

SAMİMİ

Mostar Life Grand Houses aile ve komşuluk ilişkilerini en önde tutarak tasarlandı.
Sabah yürüyüşlerinize suyolları, çiçek bahçeleri ve komşularınız eşlik edecek.

us2
us3

GÜVENİLİR

Mostar Life Grand Houses, her biri inşaat alanında deneyimli Çolakoğlu, İntes ve Bordo Yapı güvencesi ile sizleri buluşturuyor.

EĞLENCELİ

Her bir ayrıntının titizlikle düşünüldüğü Mostar Life Grand Houses’da, çocukların eğlenceli vakit geçirecekleri ve arkadaşlık ilişkilerini güçlendirecekleri oyun alanları sunuyor. Çocukların tüm yetenekleri Mostar Life Grand Houses’da gün ışığına çıkacak…

us4
us5

KONFORLU

Mostar Life Grand Houses modern mimarisi en ileri teknolojik olanaklarla birleştirerek sizler için ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

ULAŞIM KOLAYLIĞI

Sadece İstanbul değil bütün dünya elinizin altında. Mostar Life Grand Houses, metro ve TEM otoyolunun hemen yanında. Atatürk Hava Alanı, 3. Hava Alanı ve yeni yapılan çevreyolu bağlantı yollarına yakınlığı ile Mostar Life Grand Houses İstanbul’un ulaşımı en kolay noktası Başakşehir’in kalbinde bulunuyor.

us6
SİZİ ARAYALIM

Ad ve Soyad*

Telefon *

Mesaj